Yaşıyorken Yap Yedigöller Kampı

Yedigöllere gidiyoruz hazır mısın?

Beklenen Yedigöller kampımızın kayıtları açılmıştır.
Doğa ile iç içe sessiz ve sakin bir kampa hazır mısın? 8-9 Eylül Bolu Yedigöllerdeyiz.

Sıkça sorulan sorular 

Nasıl gidiyoruz? 
7 Eylül gece 23:00’da Kadıköyden hareket ediyoruz. Bir gece öncesinden gitmemizin sebebi 6-7 saatlik süren yolun ardından sabahın erken saatlerinde alanda olup tüm günü dolu dolu geçirmek isteyişimizden dolayı.

Dönüş
9 Eylül akşamı saat 17:00’da Yedigöllerden hareket edecek şekilde organize olacağız.

Fiyata neler dahil
Gidiş + Dönüş + Kamp alanına giriş

Kişi sınırlaması
Otobüs için 40 Kişilik  yer sınırlamamız vardır. Kendi gelecek olan katılımcılarımız için sınır yoktur. Ancak yinede kayıt olmak zorundadırlar.

Yaş sınırlaması
18 Yaş altı sınırlamasında yanında velisi olan kişilerde katılabilir. Yaşıyorken yapmak isteyen her yaş grubu bizim ailemizin içerisinde yer alabilir. Mutluluk Duyarız.

Kurallar
Biz kural koymayı sevmeyiz herkesin kendi özgür yaşantısı asla kimseye karışmayız ancak yanında bulunan arkadaşını rahatsız etmeyecek ve herkesin doğa ile iç içe hem eğlenecek hemde kafa dinleme planına saygısı olacak kişilerle etkinlik yapmayı tercih ederiz.

Kendim gelmek istediğimde ücret ne oluyor?

Kampımıza direkt bireysel olarak katılan kişilerden kamp alanına giriş olarak 40 TL ücret alınıyor.

Etkinlik ücretini nasıl yatırıyorum? 
Etkinliğe katılımı kesinleşen kişilere banka bilgileri paylaşılır ve son ödeme tarihine kadar o bankaya ödeme yapması belirtilir.

Alanda tuvalet ve duş var mı? 
Kamp alanı içerisinde duş ve tuvalet alanları mevcut.

Yemek olayını nasıl yapıyoruz?
Herkes kendi yemeğini getirmekle yükümlüdür. Otobüsümüzün bagajı olduğu için rahatlıkla yanınızda ek 1 veya 2 poşet yemek getirebilirsiniz.Ancak alanda ateş yakmak yasak olduğu için konserve veya hazır yiyecekler almanızı öneriyoruz.

Ekipmanlar kime ait
Çadır uyku tulumu mat teminatı kişinin kendisine aittir.Kamp alanında veya Yaşıyorken yap çadır kiralaması yapmamaktadır.

Çöp toplama ve düzen hakkında
Bulunduğumuz bölgeyi bulduğumuzdanda temiz bırakmak hepimizin sorumluluğunda. Sadece yaşıyorken yap ekibinden beklemek değil herkes kendi mıntıkasını temiz bırakmak durumunda kamp kurduğumuz doğa hepimizin evi bu yüzden çok hassas olduğumuz bu konuda 5 farklı bölgeye bölünüp her bölgenin sorumluları olacak ve bu sorumlular temizliği sağlayıp denetim olarak sürekli kontrol edecek. kampa katılan herkese çöp poşeti bizim tarafımızdan verilecek.

Nasıl iletişime geçeceğiz?
Etkinliğe başvuran kişiler arasında topluluk ve iletişim oluşturmak adına etkinliğe yakın tarihlerde ortak whatsapp grupları kurulacak.

Hadi harika bir kamp için kayıt olmayı unutma 🙂

Not: Etkinliğe katılacak her birey kendi adına kayıt olması gerekmektedir.

Not : Yedigöller kamp alanına girişte otobüs içeriye alınmayacağı için 1 KM yürüme mesafemiz olacak. Bu yüzden çanta yükünüzü ve el yükünüzü buna göre ayarlamanızı öneririz hafif bir doğa yürüyüşü gerçekleştireceğiz 🙂

Etkinlik katılım iptal durumunu en son etkinliğe 4 gün kala bildirimlesi gerekmektedir. Son 3 gün kala iptaller için ücret iadesi yapılmayacaktır.

Herhangi Bir Alan Bulunamadı.