- Advertisement -İzmir’e gidiyoruz hazır mısın ?

Evet sonunda beklenen ilk yaz kampımız geliyor hazır mıyız?

İzmir’in son zamanlarda popüler olan harika denizi ve mükemmel doğa oluşumuyla hepimizi büyüleyecek Delikli koy’a gidiyoruz.
14-15 Temmuz tarihlerinde Cumartesi – Pazar oradayız

Lütfen aşağıda belirttiğimiz her detayı dikkatlice okuyup doldurunuz.

Sıkça Sorulan Sorular 
Nasıl gidiyoruz?
Avrupa yakasında Otobüsümüz 13 Temmuz cuma akşamı saat 22:00’da Mecidiyeköy’den hareket edecek şekilde programlanıyor.
Anadolu yakasında Bostancı Metro durağında 22:15’de olacağız.

Dönüş
Pazar akşam saat 19:00’da İzmirden hareket ederek istanbula dönüşe geçiyoruz.
Fiyata neler dahil?
Gidiş + Dönüş + yol ikramlıkları + Kamp ikramlıkları + Sürekli sıcak su imkanı
Kişi sınırlaması
92 Kişi ( Otobüs için katılımlarda geçerli bireysel gelecekler için geçerli değildir) ile etkinliğimizi düzenleyeceğiz. Bunun sebebi kontrol edilebilir ve daha samimi bir ortam oluşturmak. İletişimi sıkı tutup hem güvenilir bir oluşum oluşturmak hemde daha keyifli bir etkinlik sağlamak.
Yaş Sınırı
18 Yaş altı sınırlamasında yanında velisi olan kişilerde katılabilir. Yaşıyorken yapmak isteyen her yaş grubu bizim ailemizin içerisinde yer alabilir. Mutluluk Duyarız.
Kurallar
Biz kural koymayı sevmeyiz herkesin kendi özgür yaşantısı asla kimseye karışmayız ancak yanında bulunan arkadaşını rahatsız etmeyecek ve herkesin doğa ile iç içe hem eğlenecek hemde kafa dinleme planına saygısı olacak kişilerle etkinlik yapmayı tercih ederiz.
Kendim gelmek istediğimde ücret ne oluyor?
Kampımıza direkt bireysel olarak katılan kişilerden kamp topluluğumuza giriş olarak 10 TL ücret alıyoruz. Yine bu kişiler tüm ikramlarımızdan yararlanabiliyor.
Etkinlik ücretini nasıl yatırıyorum? 
Etkinliğe katılımı kesinleşen kişilere banka bilgileri paylaşılır ve son ödeme tarihine kadar o bankaya ödeme yapması belirtilir.
Alanda tuvalet ve duş var mı? 
Kuracağımız yerin az ilerisinde belediyenin kendi tuvaletleri var ancak temiz olduklarını garanti edemeyiz.Duş yok.
Yemek olayını nasıl yapıyoruz?
Herkes kendi yemeğini getirmekle yükümlüdür. Otobüsümüzün bagajı olduğu için rahatlıkla yanınızda ek 1 veya 2 poşet yemek getirebilirsiniz.Ancak aşağıda belirttiğimiz gibi alanda bizden bağımsız yemek satışı yapılacaktır.
Ateş yakabilir miyiz? 
Bölgede çok ağaçlık bir alan yok çalı çırpı bulunuyor ama sabaha kadar yakacak odun bulmak biraz zor. Özel mülklerin içerisinde bazı ağaçlar bulunuyor ancak onların kesilmesini veya koparılmasına biz izin vermeyiz. 🙂
Çöp toplama ve düzen hakkında
Bulunduğumuz bölgeyi bulduğumuzdanda temiz bırakmak hepimizin sorumluluğunda. Sadece yaşıyorken yap ekibinden beklemek değil herkes kendi mıntıkasını temiz bırakmak durumunda kamp kurduğumuz doğa hepimizin evi bu yüzden çok hassas olduğumuz bu konuda 5 farklı bölgeye bölünüp her bölgenin sorumluları olacak ve bu sorumlular temizliği sağlayıp denetim olarak sürekli kontrol edecek. kampa katılan herkese çöp poşeti bizim tarafımızdan verilecek.

Yanında yemek getirmek istemeyenler için etkinliği yaptığımız alanda direkt çok tatlı bir aile tezgah açıyor oradada gözleme ve meşrubat satılıyor
Fiyatları aşağıdaki gibi;
Su 2 TL
Ayran 2 TL
Cola fanta gazoz 3 TL
Patetesli Gözleme 7.5 TL
Peynirli Gözleme 10 tl

Etkinliğe başvuran kişiler arasında topluluk ve iletişim oluşturmak adına etkinliğe yakın tarihlerde ortak whatsapp grupları kurulacak.

Hadi harika bir kamp için kayıt olmayı unutma 🙂

Not: Etkinliğe katılacak her birey kendi adına kayıt olması gerekmektedir.( Arkadaş grubuyla gelecekler “Söylemek istediğin bir şey var mı?” bölümüne beraber kayıt yaptırdığı arkadaşlarının ismini yazması gerekmektedir.

Otostopla veya kendi imkanlarıyla katılacaklarında formu doldurması zorunludur.

1. otobüsümüz doldu kayıtlar 2. otobüs için geçerlidir.

KENDİ İMKANLARIYLA GELECEKLER İÇİN GİRİŞ BİLETİ 10 TL ALANDADA ÖDEME ALINMAKTADIR: SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN