- Advertisement -

İzmir’e gidiyoruz hazır mısın ?

Evet sonunda beklenen ilk yaz kampımız geliyor hazır mıyız?

İzmir’in son zamanlarda popüler olan harika denizi ve mükemmel doğa oluşumuyla hepimizi büyüleyecek Delikli koy’a gidiyoruz.
14-15 Temmuz tarihlerinde Cumartesi – Pazar oradayız

Kurallar
Biz kural koymayı sevmeyiz herkesin kendi özgür yaşantısı asla kimseye karışmayız ancak yanında bulunan arkadaşını rahatsız etmeyecek ve herkesin doğa ile iç içe hem eğlenecek hemde kafa dinleme planına saygısı olacak kişilerle etkinlik yapmayı tercih ederiz.

Gelen kişilerin bilmesi gereken önemli noktalar
-Kampa gelen her kişi kendi sorumluluğu ve kişisel eşyalarının korunması kendisine aittir.
-Sağlık sorunlarınız varsa önceden yaşıyorken yap ekibine belirtmeniz zorunludur.
-Kamp alanında tüketilen alkol vb içkiler çevrenizde bulunan kamp arkadaşınıza rahatsız etmeyecek seviyede tüketilmesini önemle rica ederiz.
-Cevre temizliği konusunda kampa katılan herkes çevresini temiz tutmak zorunda kamp bitiminde herkes el birliği ile alanı bulduğumuzdan daha iyi bırakmak için temizlik toplama operasyonu yapacaktır.
-Kampa katılan herkes kendi rızasıyla katılmış bulunmaktadır.
-18 Yaşından küçük katılımcılarımızın yanlarında velisi olması gerekmektedir.

Kampa kendi imkanlarıyla gelecek herkes lütfen kamp alanına gelirken dikkat etsin 🙂

İzmir kampına kendi imkanlarıyla gelecek olanlar ödeme gerçekleştirdikten sonra sistemimize kayıt olup alanda isim kontrolü ile topluluğumuza katılım sağlayabileceklerdir. Ödemenize dair ekran görüntüsü veya dekontu saklanıyınız.

Neden 10 TL giriş ücreti veriyoruz? 
Giriş ücreti vererek hem kamp alanımızda bulunan ikramlarımızdan faydalanmak hemde topluluğumuzun büyümesi için katkıda bulunmuş olacaksınız. Bizler kar amacı hedefleyen bir topluluk değiliz sizden gelen yardımlar sayesinde sosyal sorumluluk projelerine ayıracak bütçemiz oluyor.

Giriş bileti satın almak için TIKLAYIN

Sorularınız için Whatsapp iletişim numaramız : 0534 969 79 79