m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP

İzmir Foça Kampı 2021 ( Gerçekleşti )

separator
/
Etkinlik Detayı

İzmir Foça Kampı 2021 ( Gerçekleşti )

Etkinlik içeriği

+1 Desteği ile harika bir Foça kampı ile hep birlikte yazın denizin ve kumun tadını çıkartacağız. Tüm tedbirlilerimizi alarak doyasıya eğlenecek ve harika bir tatil geçireceğiz.

Pandemi sebebiyle kendi gelenler dahil kontenjan 50 kişiliktir.

Pandemi Önlemleri

 • Maske ve dezenfektan temini tarafımızdan yapılacaktır.
 • Etkinlik boyunca sosyal mesafe ve kişisel bakım konusunda sık sık duyurular yapılacaktır.

Tarih : 22-23-24 Temmuz
Yer : İzmir Foça Acar Camping

Nasıl gelinir : Şehir dışından gelmek isteyen ziyaretçilerin öncelikle Adnan Menderes Havaalanı’na iniş yapması gerekir. Bunun ardından karayolu ile Acar Camping’e ulaşmak için sadece 1 saat 25 dakika yeterlidir. Bunun yanında havaalanı Acar Camping arası mesafe sadece 98 km kadardır.Şehir dışından kara yolu ile gelmek isteyenlerin ise öncelikle İzmir merkeze ulaşmaları ve bunun ardından Acar Camping bölgesine 1 saat 20 dakika kadar devam etmesi yeterlidir. Eski Foça’ya gelen minibüsler ile de Acar Camping’de ineceğinizi belirttiğinizde direkt alana ulaşım sağlayabilirsiniz

Kendi gelecekler için etkinlik girişi 22 Temmuz sabah 09:00’dır Etkinlik bitiş 24 Temmuz 14:00’dır.

Pakete dahil olanlar 

 • Kamp alanına giriş ve konaklama ücreti
  • Kamp işgaliye ücreti ve giriş
  • Duş + wc kullanımı
  • Otopark

 • +1 sponsorluğunda bira ikramı

 • Ödüllü voleybol turnuvası

 • İkramlar

 • Eğlenceli etkinlikler
  • Piramit jenga, üfle-devir, vampir köylü, tabu yarışması

 • Kamp eğitimleri 
  • Temel ateş yakma, çadır ve tulum seçimi, doğru çanta seçimi ve çanta yerleştirme, termal kıyafetlerin önemi ve kıyafet seçimi, yaban hayatı ile dolu dolu temel kampçılık eğitimi

 • Açık hava sineması

Pakete dahil olmayanlar

 • Yiyecek & İçecek 

 • Extra harcamalar
  • Gezi boyunca kamp alanında veya dışında yapılacak extra harcamalar

Sizden gelebilecek sorular 

Öncelikle Yaşıyorken Yap topluluğu nedir ve ne yapar?
Bizler sosyalleşmeyi ve yardımlaşmayı ön planda tutan doğa severleri ve yaşıyorken yapmak isteyen insanları bir araya getiren Sosyal yardımlar, Buluşmalar, Sinema gösterimleri, Kamp etkinlikleri, Kahvaltı etkinlikleri düzenleyen kocaman bir aileyiz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı pepsico2-1024x768.jpg
Yaşıyorken Yap İzmir Deliklikoy Kampı

Yalnız gelmek istiyorum sorun yaşar mıyım?
Kesinlikle yaşamazsınız. Yaşıyorken Yap yalnızlıklarını paylaşan, tek başına değil bir toplulukla eğlenmeyi tercih edenlerin ve yeni insanlar tanımayı sevenlerin topluluğudur. Etkinliğimize yalnız gelen herkes kocaman bir arkadaş çevresi edinip döner.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı WhatsApp-Image-2019-04-20-at-01.20.21-1024x768.jpeg
Yaşıyorken Yap etkinliklerine yalnız gelen herkes kocaman bir dostluk edinir. Amacımız sosyalleşme sosyalleşirken eğlenme 

Alkol kullanabiliyor muyuz?
Biz kimsenin içtiğine yediğine asla karışmıyoruz. Ancak bu konuda kişinin önce kendisine sonra çevresine ve doğaya saygılı olmasını bekliyoruz.


Duş ve Tuvalet var mı?
Duş ve tuvalet kamp alanlarında ve onların sağladığı hizmet şekline göre bulunmaktadır.


Kapalı işletmesi var mı?
Evet var


Telefon ve internet çekiyor mu?
Evet çekiyor.


Elektrik var mı? 
Çadır alanımızda bulunmuyor ancak işletmede mevcut


Alanda bizden başkası olacak mı?
Bir işletme olduğu için olabilir

Foça Kamp alanı


Yaşıyorken Yap Ekibi

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı EKİP-1024x768.jpeg
Yaşıyorken Yap ekibi 9 kişiden oluşmaktadır. Bu ekip dışında 10 kişilik gönüllü ve 17 kişilik üniversite temsilcileri bulunmaktadır.

Bilinmesi gerekenler

 • Yaşıyorken Yap hem katılımcı güvenliği hemde Türkiye Cumhuriyeti kanunlarınca vergi veren bir organizasyon şirketidir. Bu sebeple kayıt esnasında istenilen TC kimlik numarası etkinlik için kesilen fatura amaçlı gerekmektedir.

 • Gerçekleştirdiğimiz gezi doğa ve kamp gezisidir. Bu sebeple doğa içerisinde karşılaşabileceğimiz yağmur çamur gibi durumlar tamamiyle doğanın bize sunmuş olduğu şartlardır etkinliğe katılmadan önce hava durumuna göre hazırlıklı gelmenizi tavsiye ederiz.

 • Etkinliklerimizde etkinliği düzenleyen ekibin ( Yaşıyorken Yap ekibi yaka kartı olan kişiler ) her türlü yönlendirmesini dikkate almanızı ve yardımcı olmanızı rica ederiz.

 • Etkinlik için etkinlik öncesinde iletişim ve yardımlaşma için WhatsApp grupları kurulmaktadır. Bu gruplara katılmak istemiyorsanız önceden bildirmeniz gerekmektedir.

 • Otobüs ulaşımı ile sağlanan etkinliklerde otobüs içerisinde etkinlik katılım kararınız ve etkinlik boyunca yapacağınız uygulamalardan sizin sorumlu olduğunuza dair TC’niz ile belge imzalatılmaktadır. Bu belgenin sebebi etkinliğe katılımınızın ve etkinlik içerisindeki davranışlarınızın sorumluluğunun size ait olduğunu belgeleyen evraktır.

 • Otobüs ulaşımı ile sağlanan etkinliklerde otobüs hareket saatinden en fazla 10 dakika bekleme gerçekleşmektedir. 10 Dakika sonra otobüsü hareket ettirme kararı Yaşıyorken Yap ekibine aittir. Otobüslerimiz 27’li kişilik olarak organize edilmiş olup oturma planı tarafımızdan yapılacaktır.

 • Etkinliğe katılım durumunuzdaki değişikliklerde bilet iadesi 1 hafta öncesinde sağlanabilmektedir. ( Kapora ödemeleri geçerli değildir ) Bunun dışında 1 hafta içerisinde oluşacak iptallerde iptal gerçekleştirilmemektedir. Dilerseniz biletinizi bir başkasına devredebilir veya satabilirsiniz. ( Yerinize gelecek kişinin bilgileri bizlere aktarılması zorunludur )

 • Düzenlenen etkinliklerde katılımcı başvuruları neticesinde min. 3 iş günü içerisinde aranıp belirli sorular sorularak etkinliğe katılım durumu onaylandığı taktirde etkinliklerimize katılım sağlayabilir. Bunun sebebi güvenilir ve sağlıklı bir topluluk oluşturmak istememizden kaynaklıdır. Yoğunluk sebebiyle bu süre daha fazla olabilir.

 • Etkinlik esnasında gerçekleşecek fotoğraf çekimleri ve video çekimleri Yaşıyorken Yap Instagram sayfasında web sitesinde yayınlanacaktır. Bu fotoğraflarda veya videolarda bulunmak istemeyen özellikle talep edebilir veya bulunan fotoğraf video açısı dışında kalacak şekilde etkinliklerden faydalanabilir.

 • Yaşıyorken Yap şirketinin düzenlemiş olduğu kamplarda şirketimiz haricinde alınan hizmetlerdeki aksaklıklarda mesuliyet Yaşıyorken Yap’a ait değildir. 3. parti hizmet alınan şirketlerin uğrattığı maduriyetlere en aza indirgemek bizim görevimizdir ancak oluşacak mağduriyetlerde anlayışınızı rica eder telafisi için uğraşacağımızı bilmenizi isteriz. ( 3. parti alınan hizmetler Otobüs firması, Kamp alanı vb hizmetlerdir. )

 • Etkinlik esnasında istenilmeyen ve uygun olmayan hareketleri sergileyen kişileri etkinlikten uzaklaştırma yetkisi Yaşıyorken Yap ekibine aittir.

 • Pandemi sebebiyle gerçekleşebilecek program değişikliklerinde Yaşıyorken Yap ekibi hemen alternatif bir program uygulamak ile yükümlüdür.

 • Bu etkinliğimizde müzik gece 00:00’dan sonra kapatılır ve edilecek sohbet ses seviyesi rahatsız etmeyecek seviyede tutulması gerekmektedir.

 • Etkinlik için gerçekleşen katılım sayısı istenilen seviyede olmama durumunda etkinliği iptal etme hakkı Yaşıyorken Yap ekibine aittir. İptal durumunda para iadesi yapılmaktadır. 

 • Etkinlik öncesinde yer ayırtmak için yatırılan kaporalarda iade yapılmamaktadır.

Fiyatlarımız ve Ödeme bilgileri

Etkinlik bileti :250 TL ( Kdv Dahil )
2 Kişi çift gelecekler : 450 TL ( Kdv Dahil ) 2 kişi gelecek tek hesaptan para gönderimi sağlaması gerekmektedir.

Not : Etkinliğe katılım için tüm ücret ödemesi yapılması zorunludur.
Kredi kartı taksit imkanı ile ödeme : 

Dilerseniz ödemenizi taksit seçenekleri ile Ödeal sisteminden size gelecek ödeme linkinden kredi kartı ile sağlayabilirsiniz. ( Taksit sayısına göre + taksit oranı eklenmektedir )  Kredi kartına 9 Taksit imkanı.

Nasıl gelinir?
Şehir dışından gelmek isteyen ziyaretçilerin öncelikle Adnan Menderes Havaalanı’na iniş yapması gerekir. Bunun ardından karayolu ile Acar Camping’e ulaşmak için sadece 1 saat 25 dakika yeterlidir. Bunun yanında havaalanı Acar Camping arası mesafe sadece 98 km kadardır.Şehir dışından kara yolu ile gelmek isteyenlerin ise öncelikle İzmir merkeze ulaşmaları ve bunun ardından Acar Camping bölgesine 1 saat 20 dakika kadar devam etmesi yeterlidir. Eski Foça’ya gelen minibüsler ile de Acar Camping’de ineceğinizi belirttiğinizde direkt alana ulaşım sağlayabilirsiniz

Foça otogardan kalkan dolmuşlar ile Acar Camping önünde ineceğinizi belirtmeniz yeterlidir.

2021 Foça kampı kayıt formu
Sorularınız için : 0 536 644 39 60

Herhangi Bir Alan Bulunamadı.

Sponsorluk ve İş birliği
Etkinliğimizde stant açmak ve sponsor olmak için iletişim : selam@yasiyorkenyap.com

 54,892 Kişi bu etkinliği görüntüledi

1

Etkinlik Lokasyonu

Leave a Reply

Accommodation
Meals
Overall
Transport
Value for Money