m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP

Assos Kampı 2021 ( Gerçekleşti )

separator
/
Etkinlik Detayı

Assos Kampı 2021 ( Gerçekleşti )

Etkinlik içeriği

Harika bir Assos kampı ile hep birlikte yazın ve kampın özlemini çıkartacağız. Tüm tedbirlilerimizi alarak doyasıya eğlenecek ve harika bir tatil geçireceğiz.

Pandemi sebebiyle kendi gelenler dahil kontenjan 25 kişiliktir.

Pandemi Önlemleri

Tarih : 14 Gece istanbul’dan yola çıkış – 17 Temmuz etkinlik bitiş günü ( 2 Gece – 3 Gün )
Yer : Çanakkale Assos

Ulaşım: Kendi gelecekler için etkinlik girişi 15 Temmuz sabah 09:00’dır Etkinlik bitiş 17 Temmuz 14:00’dır.

Yapılacak Aktiviteler ve Program

15 Temmuz

08.00 Kamp Alanına Varış
12.30 Tanışma Etkinliği
14.00 – 18:00 Serbest Zaman

16 Temmuz

08:30-10:30 Kahvaltı
13:30 16:00 Kadırga Plajı
17:00 – 20:00 Serbest zaman
21:00 – 22:30 Açık hava sineması

17 Temmuz

09:00 Kahvaltı
10:00 12:30 Deniz aktivitesi
14:00 İstanbul’a dönüş

Pakete dahil olanlar 


 • Kahvaltı
  • Kamp boyunca her sabah kahvaltı

 • Kamp alanlarına giriş
  • Kamp alanına bireysel giriş

 • İkramlar

 • Ödüllü oyunlar 
  • Sosyal Mesafeyi koruyacağımız eğlenceli oyunlar

 • Kamp eğitimleri 
  • Temel ateş yakma, çadır ve tulum seçimi, doğru çanta seçimi ve çanta yerleştirme, termal kıyafetlerin önemi ve kıyafet seçimi, yaban hayatı ile dolu dolu temel kampçılık eğitimi

 • Açık hava sineması

Pakete dahil olmayanlar

 • Yiyecek & İçecek 
  • Öğlen yemekleri ve içecek

 • Extra harcamalar
  • Gezi boyunca kamp alanında veya dışında yapılacak extra harcamalar

Sizden gelebilecek sorular 

Öncelikle Yaşıyorken Yap topluluğu nedir ve ne yapar?
Bizler sosyalleşmeyi ve yardımlaşmayı ön planda tutan doğa severleri ve yaşıyorken yapmak isteyen insanları bir araya getiren Sosyal yardımlar, Buluşmalar, Sinema gösterimleri, Kamp etkinlikleri, Kahvaltı etkinlikleri düzenleyen kocaman bir aileyiz.

Yaşıyorken Yap İzmir Deliklikoy Kampı

Yalnız gelmek istiyorum sorun yaşar mıyım?
Kesinlikle yaşamazsınız. Yaşıyorken Yap yalnızlıklarını paylaşan, tek başına değil bir toplulukla eğlenmeyi tercih edenlerin ve yeni insanlar tanımayı sevenlerin topluluğudur. Etkinliğimize yalnız gelen herkes kocaman bir arkadaş çevresi edinip döner.

Yaşıyorken Yap etkinliklerine yalnız gelen herkes kocaman bir dostluk edinir. Amacımız sosyalleşme sosyalleşirken eğlenme 

Alkol kullanabiliyor muyuz?
Biz kimsenin içtiğine yediğine asla karışmıyoruz. Ancak bu konuda kişinin önce kendisine sonra çevresine ve doğaya saygılı olmasını bekliyoruz.


Duş ve Tuvalet var mı?
Duş ve tuvalet kamp alanlarında ve onların sağladığı hizmet şekline göre bulunmaktadır.


Kapalı işletmesi var mı?
Evet var


Telefon ve internet çekiyor mu?
Evet çekiyor.


Elektrik var mı? 
Çadır alanımızda bulunmuyor ancak işletmede mevcut


Alanda bizden başkası olacak mı?
Bir işetleme olduğu için olabilir

Gezi Rotasından fotoğraflar 

Assos Sokakağızı


Yaşıyorken Yap Ekibi

Yaşıyorken Yap ekibi 9 kişiden oluşmaktadır. Bu ekip dışında 10 kişilik gönüllü ve 17 kişilik üniversite temsilcileri bulunmaktadır.

Bilinmesi gerekenler

 • Yaşıyorken Yap hem katılımcı güvenliği hemde Türkiye Cumhuriyeti kanunlarınca vergi veren bir organizasyon şirketidir. Bu sebeple kayıt esnasında istenilen TC kimlik numarası etkinlik için kesilen fatura amaçlı gerekmektedir.

 • Gerçekleştirdiğimiz gezi doğa ve kamp gezisidir. Bu sebeple doğa içerisinde karşılaşabileceğimiz yağmur çamur gibi durumlar tamamiyle doğanın bize sunmuş olduğu şartlardır etkinliğe katılmadan önce hava durumuna göre hazırlıklı gelmenizi tavsiye ederiz.

 • Etkinliklerimizde etkinliği düzenleyen ekibin ( Yaşıyorken Yap ekibi yaka kartı olan kişiler ) her türlü yönlendirmesini dikkate almanızı ve yardımcı olmanızı rica ederiz.

 • Etkinlik için etkinlik öncesinde iletişim ve yardımlaşma için WhatsApp grupları kurulmaktadır. Bu gruplara katılmak istemiyorsanız önceden bildirmeniz gerekmektedir.

 • Otobüs ulaşımı ile sağlanan etkinliklerde otobüs içerisinde etkinlik katılım kararınız ve etkinlik boyunca yapacağınız uygulamalardan sizin sorumlu olduğunuza dair TC’niz ile belge imzalatılmaktadır. Bu belgenin sebebi etkinliğe katılımınızın ve etkinlik içerisindeki davranışlarınızın sorumluluğunun size ait olduğunu belgeleyen evraktır.

 • Otobüs ulaşımı ile sağlanan etkinliklerde otobüs hareket saatinden en fazla 10 dakika bekleme gerçekleşmektedir. 10 Dakika sonra otobüsü hareket ettirme kararı Yaşıyorken Yap ekibine aittir. Otobüslerimiz 27’li kişilik olarak organize edilmiş olup oturma planı tarafımızdan yapılacaktır.

 • Etkinliğe katılım durumunuzdaki değişikliklerde bilet iadesi 1 hafta öncesinde sağlanabilmektedir. ( Kapora ödemeleri geçerli değildir ) Bunun dışında 1 hafta içerisinde oluşacak iptallerde iptal gerçekleştirilmemektedir. Dilerseniz biletinizi bir başkasına devredebilir veya satabilirsiniz. ( Yerinize gelecek kişinin bilgileri bizlere aktarılması zorunludur )

 • Düzenlenen etkinliklerde katılımcı başvuruları neticesinde min. 3 iş günü içerisinde aranıp belirli sorular sorularak etkinliğe katılım durumu onaylandığı taktirde etkinliklerimize katılım sağlayabilir. Bunun sebebi güvenilir ve sağlıklı bir topluluk oluşturmak istememizden kaynaklıdır. Yoğunluk sebebiyle bu süre daha fazla olabilir.

 • Etkinlik esnasında gerçekleşecek fotoğraf çekimleri ve video çekimleri Yaşıyorken Yap Instagram sayfasında web sitesinde yayınlanacaktır. Bu fotoğraflarda veya videolarda bulunmak istemeyen özellikle talep edebilir veya bulunan fotoğraf video açısı dışında kalacak şekilde etkinliklerden faydalanabilir.

 • Yaşıyorken Yap şirketinin düzenlemiş olduğu kamplarda şirketimiz haricinde alınan hizmetlerdeki aksaklıklarda mesuliyet Yaşıyorken Yap’a ait değildir. 3. parti hizmet alınan şirketlerin uğrattığı maduriyetlere en aza indirgemek bizim görevimizdir ancak oluşacak mağduriyetlerde anlayışınızı rica eder telafisi için uğraşacağımızı bilmenizi isteriz. ( 3. parti alınan hizmetler Otobüs firması, Kamp alanı vb hizmetlerdir. )

 • Etkinlik esnasında istenilmeyen ve uygun olmayan hareketleri sergileyen kişileri etkinlikten uzaklaştırma yetkisi Yaşıyorken Yap ekibine aittir.

 • Pandemi sebebiyle gerçekleşebilecek program değişikliklerinde Yaşıyorken Yap ekibi hemen alternatif bir program uygulamak ile yükümlüdür.

 • Bu etkinliğimizde müzik gece 00:00’dan sonra kapatılır ve edilecek sohbet ses seviyesi rahatsız etmeyecek seviyede tutulması gerekmektedir.

 • Etkinlik için gerçekleşen katılım sayısı istenilen seviyede olmama durumunda etkinliği iptal etme hakkı Yaşıyorken Yap ekibine aittir. İptal durumunda para iadesi yapılmaktadır. 

 • Etkinlik öncesinde yer ayırtmak için yatırılan kaporalarda iade yapılmamaktadır.

Fiyatlarımız ve Ödeme bilgileri

Etkinlik bileti :600 TL ( Kdv Dahil )
Kendi gelecekler : 300 TL ( Kdv Dahil )

Not : Etkinliğe katılım için tüm ücret ödemesi yapılması zorunludur.
Kredi kartı taksit imkanı ile ödeme : 

Dilerseniz ödemenizi taksit seçenekleri ile Ödeal sisteminden size gelecek ödeme linkinden kredi kartı ile sağlayabilirsiniz. ( Taksit sayısına göre + taksit oranı eklenmektedir )  Kredi kartına 9 Taksit imkanı.

2021 Assos kampı kayıt formu

Herhangi Bir Alan Bulunamadı.
https://www.youtube.com/watch?v=zDzo8KFWDNw&t=204s
https://www.youtube.com/watch?v=SSPEroKUaIw

Sponsorluk ve İş birliği
Etkinliğimizde stant açmak ve sponsor olmak için iletişim : selam@yasiyorkenyap.com

 19,161 Kişi bu etkinliği görüntüledi

1

Etkinlik Lokasyonu

Leave a Reply

Accommodation
Meals
Overall
Transport
Value for Money