Seyyah ile Geçmişe Romantik Bir Yolculuk

Seyyah, benim de içinde bulunduğum tüm üyeleri gönüllü müzisyen avukatlardan oluşan bir pop müzik grubu. Grubumuz oldukça kalabalık ve birçok farklı enstrüman çalınıyor konserlerimizde. Piyano başta olmak üzere, elektro gitar, bas gitar, klarnet, perküsyon, bateri, ney, kanun, ritim gitar çalıyor ve vokal konusunda da oldukça iddialı olduğumuz için üç ayrı solist olarak şarkılarımızı seslendiriyoruz. Grubumuzun kurucusu Av. Mutlu Yuluğ’un söz-bestesi kendisine ait şarkıları ve “Evde Kaldım” isimli eğlenceli bir albümü de bulunuyor. Repertuvarımız kendisinin birkaç şarkısının yanı sıra, hepimizin aşina olduğu eskimeyen klasik şarkılardan oluşuyor, bu nedenle konserimizde Ajda Pekkan, Yeni Türkü, MFÖ gibi isimlerin özlediğiniz şarkılarını keyifli dinleyebilirsiniz. Seyyah, aynı zamanda İstanbul Barosu’nun düzenlediği etkinliklerde de İstanbul Barosunun pop müzik gurubu olarak her zaman yerini alıyor.

25 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul Barosu etkinlikleri kapsamında Yunus Emre Kültür Merkezi’nde yapmış olduğumuz konserden bir fotoğrafı da sizinle paylaşmak istiyorum.

Önümüzdeki ilk konserimiz 07 Haziran’da ve yeri de Botanik Park! Her sene olduğu gibi bu yılda Bakırköy Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Ramazan etkinlikleri kapsamında sahne alacağız. Halka açık konserimize hepiniz davetlisiniz. Görüşmek üzere, müzikle kalın.

Grubumuzun konserlerinden haberdar olmak için bizi facebook sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

İfade Bırak
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid