Maçka Parkı Etkinliği

Ne vakit maçka’dan geçsem
Limanda hep gemiler olurdu
Ağaçlar kuş gibi gülerdi
Bir rüzgâr aklımı alırdı
Atilla İlhan ”3. Şahsın şiiri” isimli şiirinde Maçka’yı bize ne güzel anlatmıştır aslında…
Yeşilin ve mavinin buluştuğu, İstanbul’a çok güzel bakmamızı sağlayan ,denizin üstünde süzülüp giden vapura hayranlıkla bakıp hayallere daldığımız ve İstanbullulara baharın kokusunu hissettirdiği ender yerlerden biri Maçka Parkı ‘nda 13 Mayıs da düzenleyeceğimiz yaşıyorken yap etkinliğimize sizlerde davetlisiniz.

Etkinlik detayları ve Gidip gitmeme kararını işaretlemek için TIKLA

Etkinlik programımız
Yaşıyorken-Anlat


Sende gel başından geçen herhangi ilginç bir olayı veya kesinlikle sende yaşıyorken yapmalısın diye verebileceğin bir tavsiyeyi anlat bize .
Yaşıyorken -Dinle


Müzik benim için olmazsa olmaz diyenlerden misin ? Çok güzel çalar, çok güzel söylerim mi diyorsun ?
“Ne Çalıp ne söylerim ama kulaklık ve ben ayrılmaz ikiliyiz”  “çok iyi bir dinleyici çok iyi bir müzik kültürüm” mü var diyorsun gel hep beraber çalalım söyleyelim, açalım telefondan dinletelim herkese ..
Yaşıyorken-Oyna


Ah içindeki çoçuğu öldüremeyenler… Haftanın beş günü plazada sıkılıp hafta sonu temiz havada enerjisini atmak isteyen beyaz yakalılar.Sende katıl bize hep birlikte enerjimizi atalım.
Yaşıyorken-Oku

Temiz havada kitap okumanın tadı başka, bizde bunun farkındayız ama okuduğun kitabı biri ile tartışmanın,birine tavsiye etmenin tadı daha bir başkadır.Güzel cumartesi gününde sen de gel Maçka parkında yaşıyorken- oku grubundaki kitap kurtları ile sen de tanış.

Yaşıyorken- Ye/İç

Kahve seven kahvesini alsın gelsin , alkol seven alkolünü alsın gelsin, yanında çerez ve cips olursa ne şahane olur sohbetimizin tadı.
Yaşıyorken-Tanış


Bu kalabalık şehir de yalnız olmak zor ,aslında yalnızlığada alışmadık değil . Ama bazen hepimiz yeni insanlar farklı sohbetler arıyoruz . O zaman sende katıl bize yaşıyorken tanışalım, bu şehirdeki diğer yalnızları da görelim tek olmadığımıza sevinelim 🙂

Yaşıyorken-oku, yaşıyorken-anlat, yaşıyorken-tanış, yaşıyorken-iç/ye ,yaşıyorken-oyna, yaşıyorken—dinle etkinliklerimizden sana uyan herhangi bir etkinliğimize katılabilirsin.

Bizi nasıl mı tanıyacaksın ? Her grubumuzun bulunduğu yerde ”YaşıyorkenYap” flamalarımız olacak , usulca yanımıza sokulman yeterli 🙂 Hadi sende gel 13 Mayıs cumartesi saat 12:00 ‘da hep birlikte yaşıyorken eğlenelim!

İfade Bırak
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid