Lady Gaga’nın Yıllarca Akıllardan Çıkmayacak Super Bowl Performansı

 

 

Super Bowl, Amerikan futbolu ligi olan National Football League’in final maçıdır. 1967 yılından beri her yıl pek çok ünlü sanatçının katılımıyla düzenlenmektedir. Amerika’nın bu en büyük spor organizasyonu şarkılarla ve renkli etkinliklerle birlikte büyük bir coşkuyla gerçekleşiyor.

Super Bowl’da gerçekleştirilen tüm performanslar birbirinden güzel olsa da devre arası şovlarının ayrı bir yeri var. Bu sene ise devre arası şovu Lady Gaga’ya aitti. Ve ünlü şarkıcı şovuyla geceye damgasını vurdu.

Harika bir kareografi hazırlayan sanatçı izleyenleri büyüledi. Şovunun başlangıcını bağlı olduğu iplerle uçarak yaptı.

Houston’da düzenlenen gecede izleyenlerin ellerindeki ışıklarla ünlü şarkıcıya eşlik etmeleri harika görüntüler ortaya çıkardı.

Lady Gaga, kendisine eşlik eden onlarca dansçı ile performansını sergilerken, aynı anda sosyal medyada ünlü sanatçının performansı ile ilgili yüz binlerce tweet atıldı.

Lady Gaga, devre arası şovunda yıllardır çok sevilen Bad Romance, Pokerface, Just Dance, Born This Way, Telephone şarkılarını seslendirdi.

Super Bowl 2016 organizasyonunda milli marşı da yine Lady Gaga seslendirmişti.Bu sene 5 Şubat’ta düzenlenen organizasyonda ise milli marşı Luke Bryan seslendirdi.

Lady Gaga’nın tekrar tekrar izlemek isteyeceğiniz harika performansı gerçekten yaşıyorken izlenmesi gereken bir performans olmuş. Video belki biraz uzun gelebilir fakat inanın sonuna kadar izlenmeyi hak ediyor.

İyi seyirler efendim.

İfade Bırak
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.