Kuzey İzlanda Işıklarının Altında Evlilik Teklifi

34 yaşındaki Dale, 29 Yaşındaki kız arkadaşı Aurora Borealis’a (Karlie) evlenme teklifi etti. Buraya kadar herşey normal ve sıradan ama değişik olan bu evlilik teklifi onlar için çok özel bir yer olan kuzey ışıklarının altında olmuş olmasıydı. İşin biraz daha tuhaflaştırmak istersek Dale 2 kez evlenme teklif etmek zorunda kalmış olması. İlk evlilik teklifini gerçekleştirmek istediğinde Kuzey ışıklarına 2 bilet almış ve oraya vardıklarında Nişanlısının yüzüğü farkında olmadan çöpe attığını öğrenmiş. Tabi durumu ona fark ettirmeden gezi bittikten kısa bir süre sonra bir kez daha tur bileti alıyor ve farklı yerlerden geçerek tekrardan Kuzey ışıklarına geliyor ve bu kez evlilik teklifi başarıyla sonuçlanıyor. Ayrıca Dale bu harika görüntüyü profesyonel fotoğraf makinesiyle kaydetmeyi de unutmuyor. İşte o harika kuzey İzlanda ışıklarının altında gerçekleşen evlilik teklifi fotoğrafları.

Karlie ; fotoğrafçı erkek arkadaşı Dale ile birlikte ikinci kez Kuzey Işıkları’nı görmek için İskandinavya’ya gittiğinde şüphelenmediğini, bunun büyük bir sürprizle sonuçlanacağını tahmin ettiğini belirtmiş.

Çift, tüm dünyayı dolaşmayı seviyorlar ama en sevdikleri yer Arctic Circle (kuzey kutup dairesi)

Dale, “İkimiz de Kuzey Işıkları’nı ​​takip etmekten ve onları fotoğraflamaktan çok hoşlanıyoruz, bu yüzden evlilik teklifini burada yapması gerektiğini düşünmüş.

Dale’nin İlk denemesi ne yazık ki başarısız oluyor çünkü Karlie (bilmeden) Dale’nin bir şişenin içinde sakladığı 4.000 dolarlık nişan yüzüğünü atıyor.

Karlie ikinci kez tura çıktıklarında yolculuğun sonununda bir sürprizle karşılaşacağını anlamış.

Mutlu çiftleri tebrik ediyoruz!

 

 

İfade Bırak
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid