Fırıldak ailesi Batsın Bu Orta Dünya

Türk televizyon tarihinin ilk yetişkinlere yapılan çizgi dizisi Fırıldak Ailesi sinema filmi oluyor. Aktif olarak Youtube üzerinden videolarına devam eden ekip bu sefer Orta Dünyanın bilmediğimiz çizgi haliyle karşımıza çıkıyor. Filmde kimler kimler yokki Murat Bozdan tutun Mahmut Tuncer’e bir çok ünlünün seslendirdiği Film 3 Şubatta vizyonda.

fr1
Mahmut Tuncer demişken kısa bir video paylaşmadan olmaz,

Varol Yaşaroğlu’nun yaratıcısı olduğu, TV’de ve internette fenomen olan Fırıldak Ailesi, Grafi2000 ve BKM ortak yapımıyla ilk uzun metraj filmiyle geliyor ve Orta Dünya’yı konu alıyor.

fr2

Film Özeti

TV’de ve internette fenomen olan Fırıldak Ailesi, ilk uzun metrajlı filminde “Durdurun Orta Dünyayı inecek var!” sloganı ile Orta Dünya’nın altını üstüne getiriyor.
Bir tarafta büyülü ormanlar, ejderhalar, tılsımlar… Diğer tarafta ise halay çekip okeye dördüncü arayan Fırıldak Ailesi!
Bir gece köydeki tüm kadınların kaçırılmasıyla başlayan macera, Sabri Fırıldak ve arkadaşlarını korkunç yaratıklarla dolu büyülü ormana sürükleyecektir. Kadınlarını geri almak için ise kahramanlarımızın kötülerin başı Tarumar ile büyük bir savaşa girmeleri gerekecektir.

Fırıldak Ailesi: Batsın Bu Orta Dünya, 3 Şubat’ta sinemalarda!

Fragmanda burada;

İfade Bırak
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzle içinde yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.