CAS ödülleri sahiplerini buldu

Cinema Audio Society tarafından ses miksajı dalında dağıtılan ödüller 18 Şubat günü sahiplerini buldu. 53 üncüsü düzenlenen törende ödül dağıtılan kategoriler ve ödül sahibi olanlar şu şekilde:

La La Land

‘Aşıklar Şehri’ ismi ile ülkemizde geçtiğimiz yılın sonunda vizyona giren film, törende ‘Doctor Strange, A Star Wars Story, Sully’ gibi adayların arasından kullanılan oylarla ödülün sahibi oldu.

Finding Dory

‘Kayıp Balık Dory’ ismi ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük küçük fark etmeksizin çok sayıda bir izleyiciye sahip olan film gecede animasyon kategorisinde CAS Ödülünün sahibi oldu.

The Music of Strangers: Yo-Yo Ma and The Silk Road Ensemble

Törene Belgesel dalında CAS ödülünün sahibi The Music of Strangers oludu. Biraz bahsetmek gerekirse eğer Silk Road; 1998’de çelist Yo-Yo Ma tarafından başlatılan, çok kültürlü sanatsal faaliyetlerin teşvik edilmesi için kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Proje, ilk olarak tarihi İpek Yolu’nun kültürel geleneklerinden esinlenmiştir; şimdi ise dünyanın dört bir yanından insanları ve fikirleri birleştirmeye odaklanan sanat, kültür ve eğitim programlarını içermektedir. ‘Müzisyenleri, bestecileri , bestecileri, sanatçıları ve izleyenleri birbirine bağlayan sanatsal bir organizasyon olarak da tanımlanmaktadır.

Daha sağlıklı bilgi için belgeselin tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz:

Game of Thrones

Dünya çapında müthiş bir seyirci kitlesine ulaşan Game of Thrones dizisi ‘1 Saatlik Televizyon Dizileri’ kategorisinde aldığı oylarla Mr. Robot, Stranger Things, Westworld gibi adayların arasından ‘Battle of the Bastards’ bölümü ile ödüle layık görüldü.

The People v. O.J. Simpson: American Crime Story

‘Televizyon Filmi- Mini Dizi’ kategorisinde ise Sherlock gibi güçlü bir diziyi geçerek ödüle layık görülen dizi American Crime Story oldu.

Modern Family

Gecede ‘Yarım Saatlik Televizyon Dizisi’ kategorisine ödüle layık görülen dizi ise ‘The Storm’ bölümü ile ‘Modern Family’ oldu.

İfade Bırak
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.