2016 Yılının Popüler Filmleri

2016 Yılının Popüler Filmleri

2016 yılı kimi için pekmeze bulanmış gibi kıvranarak, kimi içinse bir rüzgar kadar hızlı geçti. Tek gerçek var ki, geçtiğimiz bu uzun yıl bize hatrı sayılır güzellikte filmler bıraktı. Yanınıza bir kova dolusu patlamış mısır ve sevdiğiniz birini alarak bu filmlere hızlı bir dalış yapmanız mümkün. Animasyondan drama, komediden maceraya geniş bir yelpazeye sahip olan 2016 yılının popüler filmlerine birlikte göz atalım!

– Babamın Kanatları

Bir Türk yapımı olan film, inşaat işçilerinin günlük yaşamına incelikli bir temasta bulunuyor. Menderes Samancılar’ın etkileyici oyunculuğuyla taçlanan sahneler, toplumsal yapıdaki tahribata ışık tutuyor. Üstelik figürasyonda gerçek inşaat işçilerine de yer verilmiş. Yükselen binaların alçalan insanlık değerlerine dönüşünü izlemek isteyenler, bu taraftan lütfen…

Fragman ;

 

– Kötü Kedi Şerafettin

Yine bir Türk yapımı olan film, animasyon olması özelliğiyle de büyük ilgi gördü. Mizah dergilerine sıkça konu olan meşhur karakter Şerafettin, filmde de mizah kılıcını çekmekten kaçınmıyor. Fakat film hikayesinin zayıflığı ve eril dilin baskın kullanımı gibi eleştirilere de maruz kaldı. Yine de Şerafettin’in bu yeni versiyonunu izlemek isteyenler için ideal bir seçenek olabilir.

Fragman ;

– Doctor Strange

Marvel cennetinin en keyifli kahramanlarından biri… Benedict Cumberbatch yorumuyla da eşsiz bir görsel keyfe dönüştü. Doctor Strange sadece canı sıkılanlar değil, beynin karmaşık labirentlerinde dolanmak isteyenler için de oldukça uygun. ”Pelerinimi takarım, dünyayı kurtarmaya bakarım” diyen Mr. Strange’in komik mücadelesinden büyük keyif alacaksınız.

Fragman ;

– La La Land

Ülkemizde Aşıklar Şehri adıyla vizyona giren filmde, Ryan Gosling ve Emma Stone’un eşsiz kimyasıyla başınız dönebilir. Peri tozu kadar aldatıcı, yaşam kadar gerçek olan filmin yönetmeni Whiplash’ten tanıdığımız Damien Chazelle… Hayaller ve aşk arasında bir yol ayrımına geldiğinizde hangisini seçerdiniz? Filmi izledikten sonra bu soruya yanıt vermek sandığınız kadar kolay olmayacak.

Fragman ;

İfade Bırak
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
İzle içinde yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.