1 Temmuz’da Uludağ Üniversitesi’nde!

Uludağ Üniversitesinde 1 Temmuz 2017’de başlayacak olan Sosyal Medya Programlama Yaz Kampı sosyal platformlara dair tüm konuları kapsayan bir etkinlik olarak ilgi çekeceğini düşündüğüm bir projedir.

Önümüzdeki yaz döneminde ilki düzenlenecek olan Sosyal Medya Programlama Yaz Kampı, Uludağ Üniversitesinde gerçekleşecek olup 22 gün gün sürecektir ve bu süreçte Türkiye’nin her ilinden gelmiş olan katılımcılar ile sosyal platformlara dair her konu ele alınacaktır.Eğitimin ana başlıklarını merak edenler için aşağıda paylaşıyorum. 🙂

Peki ‘Sosyal Medya Programlama Yaz Kampı’ Nedir ?

Uludağ Üniversitesi Girişimcilik Atölyesi tarafından düzenlenen 22 gün sürecek ve bu projede katılımcıların üniversiteye ait yurtlarda konaklayacakları ve eğitim süresi boyunca yazılım ve MBA konularında işinde uzman kişiler tarafından eğitimler alacakları, ortaya ortak iş fikirleri çıkaracakları (yani eğitim içeriğinde gördüğünüz gibi yeni sosyal ağlar oluşturuyoruz) ve proje sonunda ekiplerin ortaya çıkardıkları iş fikirlerini sunacakları bir projedir.

Neden Bu Projeye Katılmalıyız ?

Sosyal Medya Programlama Yaz Kampı sayesinde kısa sürede yazılım ve MBA üzerine eğitimler alabilir ve bu süre içerinse alanlarında uzman kişilerden eğitim alıp onlar ile tanışma fırsatı elde edebiliriz. Bunun dışında Türkiye’nin dört bir yanından gelmiş katılımcılarla tanışarak hem kültürümüze hem de kişisel gelişimimize katkıda bulunabiliriz.

Hadii gidiyoruzz! Ama Nerede ve Ne Zaman ?

Bu yorucu gibi gözükse de aslında çok keyifli olan proje 1-22 Temmuz tarihleri arasında Uludağ Üniversitesinde gerçekleşecek. Bu arada eğitim tamamen ücretsiz. Bunu da söylemeden geçemeyeceğim. 🙂

Buradan başvurabilirsiniz.

İfade Bırak
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid